top vlajka  vlajka
úvod

Music club - zábava ve Vimperku

 

 V prostorách restaurace budeme připravovat Oldies disco a karaoke party. Tyto akce budou,pravděpodobně,konány v pátek a v sobotu. Připravit pro Vás můžeme cokoliv Vás napadne, stačí se domluvit a my vše potřebné zajistíme a připravíme.

 


 

Další možnosti využití volného času a zábavy ve Vimperku.

 

 

Přímo v areálu je umístěn hernabar Campanula s Nonstop provozem kde se nachází:

Fotbálek, šipky, Jukebox s 15.000 písněmi, šesti místná elektronická ruleta, výherní hrací automaty nového typu s možností výhry až 400.000,-Kč, Jackpot systém.

 Možnost občerstvení a nonstop Pizzerie.

Dámy jistě ocení velký počet kadeřnických služeb, které se ve Vimperku nacházejí, dále hned vedle penzionu je solárium spolu s nehtovým studiem, v soláriu jsou tři typy solárií, včetně vertikálního, určitě uspokojí každou zákaznici.

Pánové zase budou nadšeni z nepřeberné nabídky barů, kam si společně můžou večer zajít posedět a "poklábosit" u piva. Přes den možnost rybolovu na nedalekých rybnících.

A pro naše nejmenší, ale věříme, že nejen pro ně, je ve Vimperku bruslení, lyžování - i večerní, koupaliště, dětské hřiště v parku, který je jen pár metrů od našeho penzionu, protéká zde řeka Volyňka.

Pro mladé je zde diskoclub Calypso, kde se každý pátek konají diskotéky.

A celé rodiny jistě uspokojí večerní návštěva kina, divadla, či nějakého příjemného koncertu, dále se zde pořádá hodně cestovatelských vyprávění - spolu s projekcí.


 


 

  
Restaurace
Mapa