top vlajka  vlajka
úvod

Ubytování ve Vimperku na Šumavě

Nástup na ubytování : 13:00 - 17:00 h
(pozdější příjezd možný po telefonické domluvě)
V den odjezdu předání vašeho pokoje do 10:00 h
Neni žádný problém dočasné úschovy vašich zavazadel v případě dřívějšího příjezdu.

Rozpis pokojů :
Dvoulůžkové........ 4
Třílůžkové............ 3
Čtyřlůžkové.......... 6
Pětilůžkové...........2Penzion Volyńka vám nabízí ubytováni ve dvou,tří,čtyř a pětilůžkových pokojích s možností přistýlek,a dětské postýlky.
Dále nabízíme ubytování,ve dvou čtyřlůžkových apartmánech ,které jsou cenově zvýhodněné a vhodné pro rodiče s dětmi,či pro seniory.
Komfortní pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, na každém pokoji je televize. Na všech postelích máme zdravotní matrace. Pokoje jsou pestrobarevně vymalovány, tak se zde budete cítit příjemně. Nabízíme manželské postele i jednolůžka, záleží, jak jen to bude vyhovovat Vám. Můžete si vybrat, chcete-li pokoj na klidnou stranu nebo pokoj, kde Vás uspí romantické šumění řeky Volyňky. V našem penzionu pro Vás zařizujeme Wellnes studio, zatím zde máme novou vířivou vanu ve velice příjemném prostředí, z každého pokoje to máte kousek a odcházet zpátky na pokoj budete příjemně zrelaxovaní, odpočatí a spokojení. V nejbližší době zde bude i možnost bahenních lázní. Doufáme, že s vybavením a zařízením našich pokojů, službami, které nabízíme a připravujeme, budete spokojeni a rádi se k nám budete vracet. Věrnostní program.Restaurace
Mapa